TEL : +90 212 659 67 39

FAX : +90 212 659 67 89

 

           

E-Mail : info@pobi.com.tr
          export@pobi.com.tr  

 
 
 
     
     
  HAKKIMIZDA
 

 

POBİ PLASTİK 2011 yılında sektöre girerek kaliteli ürün stratejisi ile kısa zamanda pazarda güven ve büyük bir pay elde etmiştir.İstanbul Türkiye de yüksek kalitede Lüx plastic ürünleri üretimi yapıp , Türkiye ve Dünya’ya satış yapan  firmalardan biridir. Pobi Plastik , özellikle askı , temizlik ve banyo ekipmanları gibi lüks plastik ürünlerini,dünya genelinde tanınmış ithalatçı, toptancı ve perakendeci firmalara tedarik etmektedir.

Pobi  Plastik olarak ürünlerimizi fabrikalarımızdan, en iyi istenen kalitede, zamanda ve uygun fiyata tedarik ederiz. Firmamız engin üretim ve pazarlama tecrübesinin yanısıra profesyonel kontrol ekibiyle müşterilerine her türlü kalite garantisi vermektedir.

Ürünlerimizin önemli ihtiyaçlarınızdan oluduğunu düşünerek, çok büyük hasssaiyet çerçevesinde  tasarlanıp üretime alınmıştır.Firmamızın sahip olduğu 5.000m2 alana kurulu fabrikası ve showroomları ile müşterilerine istenilen en iyi hizmeti sunmayı kendine en önemli hedef belirlemiştir..

Müşterilerimize yüksek kapasiteli, son teknolji ile en iyi kaliteyi ve hızlı servisi sunabiliriz. İnanıyoruz ki Türkiye ve Dünya ‘daki ihtiyaçlarınız için sizin tedarikçilerinizden biri olabiliriz.